KAKAOVÉ SEMINÁŘE

Jak si správně připravit kakao v běžném životě? Vše se můžete dozvědět na kakaovém semináři, kde si mimo jiné vyzkoušíte, jak připravit zdravý šálek kakaa při různých příležitostech. ( ke zvýšení kreativity, k příjemnému posezení s přáteli, při nachlazení, uvolnění emocí). Zároveň si odnesete informace, jak obohatit naše fyzické, mentální i duševní zdraví skrze tuto medicínu. Dozvíte se i něco o kakau samotném, jeho historii, růstu, zpracování a jeho obrovské přínosy. Nebojte se toho, že kakao znáte možná z dětství v klasické podobě s mlékem. Chuť pravého kakaa je vyjímečná. Nahlédneme spolu do tajů přípravy, kdy z kakaa budete nadšeni stejně tak, jako jsem já. 

Jsem pravidelným konzumentem ceremoniálního kakaa a ze svých zkušeností vnímám obrovské benefity na mém fyzickém i duševním zdraví. Připravuji kakao na mnoho různých způsobů tak, jak cítím a momentálně potřebuji. Díky zkušenostem ze studia přírodní a čínské medicíny jsem vytvořila recepty, které jsou přínosné v daném ročním období a na určité speciální situace. Vyměnila jsem sladkosti a kávu za kakao. Dnes piji 2–3 šálky kakaa denně. Naučila jsem se připravit kakao z různých typů čajů, bylin a koření. Chuť kakaa je stále lahodná, i když přidáte do kakaa bylinky, které chuťově mnohé z vás nelákají.

Spolupracujeme s rodinnou čokoládovou  v Česku, která se zaměřuje na nejvyšší kvalitu kakaových bobů, dodávaných od malých farmářů z Ekvádoru. Vytváří kakao se srdcem a respektem, což je pro nás zásadní.

Provedeme vás zážitkovým seminářem o léčivém kakau. Řekneme si něco o tom, jak kakao roste, v jakých oblastech se nachází, jak se zpracovává. Připravíme si spolu 5 různých receptů, jak si připravit lahodné léčivé kakao. Naučím vás přichystat kakao z čajů, bylinek a koření dle ročních období tak, abyste posílili vaši imunitu a udrželi si své zdraví dle principů TČM. Zároveň si spolu umícháme i silnější ceremoniální kakao, které má blahodárné účinky na zklidnění mysli, meditaci nebo na večerní rozjímání s přáteli či partnerem. Na závěr jedna zajímavost nejen pro ženy, kakao pozitivně přispívá ke snížení váhy:)

Celková doba semináře jsou 2,5 hodiny.  

Bližší informace a rezervace zde