KAKAOVÉ RITUÁLY

LÉČIVÝ KAKAOVÝ RITUÁL V JURTĚ NEBO NA ZAJÍMAVÉM MÍSTĚ U VÁS

Prožila jsem nádhernou a nezapomenutelnou iniciací do posvátné medicíny kakaa u Haliamy, mexické mentorky, aktivátorky ženského potenciálu a specialistky na Mayské Ceremoniální kakao. Iniciace mi přinesla ukotvení se ve své vlastní síle, náhled na život z jiné perspektivy. Objevila jsem sílu a léčivé účinky kakaa. Rozhodla jsem se tento zážitek předávat dál, aby i vy jste se mohli napojit na svou krásnou duši a prožít si uvolnění, přítomný okamžik, započetí změny ve vašem životě. Vnést si jasno do svých životů, udělat něco prospěšného pro své zdraví.

PROČ KAKAO? 

100% čisté obřadní kakao je komplexní koktejl s více než 300 prospěšnými látkami. Je bohaté na minerály a antioxidanty, plné neurotransmiterů, které zlepšují náladu. Pravidelné pití ceremoniálního kakaa má mnoho vědecky prokázaných výhod. Kakao obsahuje theobromin, jemný a zemitý stimulant, který je velmi vhodnou a zdravou náhradou kofeinu. Pití kakaa umožňuje vyšší prokrvení vašeho těla a mozku. To zlepšuje fyzickou i duševní pohodu a uvolnění, a tím usnadňuje tvůrčí procesy. Působí na některé oblasti centrální nervové soustavy, i proto vám dodá energii a zvýší vaši pozornost a vědomí. 

Fyzicky: zlepšuje oběhový a imunitní systém, pomáhá proti stárnutí, snižuje špatný cholesterol a díky aktivaci krevního oběhu zvyšuje vstřebávání dalších živin. Přispívá zároveň i ke snižování váhy. 

Mentálně a emocionálně: díky kakau se cítíte šťastnější, uvolněnější, klidnější a propojenější sami se sebou, ale i s ostatními lidmi. Působí léčivě na tělo i mysl. Napomáhá otevřít kreativitu a intuici. 

Na metafyzické úrovni: kakao slouží k propojení se s energetickým prostorem vašeho srdce a s lidmi ve vašem okolí.  

Kakao medicínu, na svých ceremoniích připravuji pouze ze 100% čisté pasty bez přidaného cukru nebo konzervantů, které je eticky získáváno a vyráběno. Je minimálně zpracované, čímž si zachovává své léčivé vlastnosti. Kakao, ze kterého je nápoj připraven pochází z různých oblastí střední a jižní Ameriky. Například z Mexika, Guatemaly, Peru a Belizé, kde Olmékové, Mayové a Aztékové pěstovali a pili kakao jako posvátný elixír při obřadech a rituálech. 

KDY BYCHOM SI MĚLI MEDICÍNU KAKAA DOPŘÁT

Chcete-li lépe prožít hlubší meditaci
Cítíte-li, že se ve vás hromadí příliš mnoho emocí
Potřebujete-li vypnout ze stresu
Potřebujete-li udělat důležité rozhodnutí
Cítíte-li bolest v srdci
Potřebujete-li zklidnit mysl
Chcete-li rozpustit opakující se vzorce chování
Chcete-li prostě jen být, prožít si přítomnost Vůbec nevadí, když prostě jen tak přijdete bez záměru, kakao vás navede, jakou cestou se vydat

 
JAK CEREMONIE PROBÍHÁ

Na začátek se dozvíte něco o kakau, jeho historii, přípravě. Naladíme se příjemnou kakaovou hudbou na společné sdílení, uvolnění a klid v naší mysli. Pitím kakaa se postupně dostaneme do hlubšího propojení se sami se sebou. Provedu vás hlubokou meditací, kterou doprovázím terapeutickými zvukovými nástroji. Kakao zavede každého směrem, kterým má. Po ceremonii se budete cítit uvolněni a načerpáte novou sílu do dalších dní. Účinky ceremonie mohou doznívat ještě několik dnů poté.

Celková doba ceremonie zhruba 3 hodiny

Rezervace a bližší informace zde