PŘÍBĚH KAKAO FLOW

Jsme tým milovníků rituálního kakaa. Rozhodli jsme se naše dosavadní zkušenosti s kakaem předávat dál. Zaměřujeme se na kakao, kakaové workshopy, rituály a vše s kakaem spojené. Přinášíme kakao do vašeho života. Učíme vás objevovat léčivou sílu této medicíny, zařadit kakao do vašeho běžného dne. Naší misí je kakaové plynutí pro každého, ukázat vám, jak vnímat a vychutnat si kakao. Naučit vás jednoduchou přípravu kakaa na mnoho způsobů, tak aby se kakao mohlo stát součástí vašeho dne a vy jste mohli užívat jeho benefity. 

Kakao  přináší zastavení se, vnímání se, splynutí se sebou, příliv energie, kreativitu a mnoho dalších zdravotních benefitů.

Pro naši misi jsme zvolili ekvádorské kakao té nejlepší kvality, které najdete na našich stránkách. Záleží nám na udržitelnosti, kvalitě a šetrném zpracování. Spolupracujeme s rodinnou čokoládovnou, která své poslání žije srdcem. Zná osobně prostředí kakaových farem, lokální ekvádorské farmáře. Stojí si za kvalitou a ohleduplností k přírodě při procesu zpracování. Jako jedni z mála nabízí kakao bez lepku. Naše spolupráce již byla od začátku předurčena díky souznění a stejným hodnotám.

Věříme, že v sobě objevíte lásku a propojíte se s medicínou kakaa, stejně tak, jako my.

Gabriela § kakao flow team