Workshop s kakaem "Jak si jednoduše připravit kakao každý den"

Chtěli byste se jednoduše a rychle naučit připravit si každý den kakao? Jste skupina či jednotlivec? Pořádáme kakaové workshopy pro skupiny i jednotlivce.Vše o kakau se můžete dozvědět a naučit na našem kakaovém workshopu, kde si  vyzkoušíte, jak připravit zdravý šálek kakaa při různých příležitostech. ( ke zvýšení kreativity, k příjemnému posezení s přáteli, nachlazení, uvolnění emocí). Zároveň si odnesete informace, jak obohatit naše fyzické, mentální i duševní zdraví skrze tuto medicínu. Dozvíte se něco o kakau samotném, jeho historii, růstu, zpracování a jeho obrovské přínosy. Možná kakao znáte z dětství v klasické podobě s mlékem. Přinášíme vám novou výživnější vyjímečnou chuť. Chuť pravého kakaa. Na společném workshopu nahlédneme do tajů jednoduché přípravy, kdy z šálku kakaa budete nadšeni stejně tak, jako jsme my. 

Pořádáme kakaové workshopy pro skupiny nejen ve firmách, ale i v soukromí. Pro jednotlivce či menší skupiny nabízíme Kakový workshop v krásném prostředí www.jurtovna.cz poblíž Prahy.

 

800 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Workshop s kakaem "Jak si jednoduše připravit kakao každý den"

Detailní popis produktu

Jsme pravidelnými konzumenty kakaa Kakao Flow v té nejvyšší  kvalitě. Spolupracujeme se zpracovateli kakaa, kteří se zaměřují na udržitelnost,100% kvalitu, podporu malých farmářů v Ekvádoru, vytváří kakao srdcem a s respektem k přírodě. A to je pro nás zásadní. Z našich zkušeností vnímáme obrovské benefity na  fyzickém i duševním zdraví. Naučili jsme se jednoduše připravit kakao tak, aby jeho příprava nezabrala déle, než příprava kávy. Každý si mohl jednoduše kakao připravit doma, v práci, bez složitého přemýšlení. Propojili jsem kakaové recepty s bylinkami, kořením, tradiční čínskou medicínou a připravili pro vás několik postupů, dle kterých zvládnete přípravu svého šálku během chvilky. 

Kakao flow workshop vás obohatí o netradiční zážitek, ochutnáte kakao na několik způsobů. Řekneme si něco o pěstování kakaa, v jakých oblastech světa najdete kvalitní kakaové farmy, jak se kakavé boby zpracovávají. Připravíme si společně 5 základních receptů. Naučíme vás připravit kakao z čajů, bylinek a koření dle ročních období tak, abyste posílili vaši imunitu a udrželi si své zdraví dle principů TČM. Zároveň si spolu umícháme i silnější ceremoniální kakao, které má blahodárné účinky na zklidnění mysli, meditaci nebo na večerní rozjímání s přáteli či partnerem. Na závěr jedna zajímavost nejen pro ženy, kakao pozitivně přispívá ke snížení váhy:)

Celková doba workshopu jsou 2 - 2,5 hodiny.