Léčivý Kakaový rituál

Láká vás hlubší poznání sebe skrze medicínu kakaa? Pořádáme soukromé kakaové ceremonie pro skupiny i jednotlivce v krásném prostředí www.jurtovna.cz nedaleko Prahy nebo se můžeme domluvit a jakémkoli jiném místě. Máte-li zájem neváhejte nás kontaktovat. 

 

 KDY BYCHOM SI MĚLI MEDICÍNU KAKAA DOPŘÁT

Chcete-li lépe prožít hlubší meditaci
Cítíte-li, že se ve vás hromadí příliš mnoho emocí
Potřebujete-li vypnout ze stresu
Potřebujete-li udělat důležité rozhodnutí
Cítíte-li bolest v srdci
Potřebujete-li zklidnit mysl
Chcete-li rozpustit opakující se vzorce chování
Chcete-li prostě jen být, prožít si přítomnost

JAK CEREMONIE PROBÍHÁ

Na začátek se dozvíte něco o kakau, jeho historii, přípravě. Naladíme se příjemnou kakaovou hudbou na společné sdílení, uvolnění a klid v naší mysli. Pitím kakaa se postupně dostaneme do hlubšího propojení se sami se sebou. Projdete si hlubokou meditací, která je doprovázena terapeutickými zvukovými nástroji. Oddáte se plynutí. Kakao zavede každého směrem, kterým má. Po ceremonii se budete cítit uvolněni a načerpáte novou sílu do dalších dní. Účinky ceremonie mohou doznívat ještě několik dnů poté.

Celková doba ceremonie trvá zhruba 3 hodiny, záleží na počtu účastníků.

890 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Léčivý Kakaový rituál

Detailní popis produktu

PROČ PRÁVĚ KAKAO? 

100% čisté rituální kakao je komplexní koktejl s více než 300 prospěšnými látkami. Je bohaté na minerály a antioxidanty, plné neurotransmiterů, které zlepšují náladu. Obsahuje více, než 50% zdravého tuku. Pravidelné pití ceremoniálního kakaa má mnoho vědecky prokázaných výhod. Kakao obsahuje theobromin, jemný a zemitý stimulant, který je velmi vhodnou a zdravou náhradou kávy.  Pití kakaa umožňuje vyšší prokrvení vašeho těla a mozku. To zlepšuje fyzickou i duševní pohodu a uvolnění, a tím usnadňuje tvůrčí procesy. Působí na některé oblasti centrální nervové soustavy, i proto vám dodá energii a zvýší vaši pozornost a vědomí. 

Fyzicky: zlepšuje oběhový a imunitní systém, pomáhá proti stárnutí, snižuje špatný cholesterol a díky aktivaci krevního oběhu zvyšuje vstřebávání dalších živin. Přispívá zároveň i ke snižování váhy. 

Mentálně a emocionálně: díky kakau se cítíte šťastnější, uvolněnější, klidnější a propojenější sami se sebou, ale i s ostatními lidmi. Působí léčivě na tělo i mysl. Napomáhá otevřít kreativitu a intuici. 

Na metafyzické úrovni: kakao slouží k propojení se s energetickým prostorem vašeho srdce a s lidmi ve vašem okolí.  

Kakao na svých rituálech připravuji pouze ze 100% organického kakaa s jasným  původem z rodinných kakaových farem z Ekvádoru nebo z rodinné kakaové farmy v Dominikánské Republice, kterou jsem osobně navštívila. Kakao je bez přidaného cukru nebo konzervantů, které je eticky získáváno a vyráběno. Je minimálně zpracované, čímž si zachovává své léčivé vlastnosti.