HAPPINESS Powder | Bylinkové nalazení

Tento super prášek obsahuje klíčové bylinné spojence, tzv. "šťastné bylinky". Je obohacen o některé z nejlepších bylin, které podle výzkumů zvyšují pocit klidu a štěstí, jako je Ashwagandha, Rhodiola, Mucuna, Albizia a třezalka tečkovaná. 

Herbalisté Anima Mundi zkombinovali  tyto šťastné byliny s kávovými základy pro jejich uzemnění a vynikající chuť. Například s praženou pampeliškou a čekankou, s Maca, Lucuma, lopuchem, Mesquite a pravá organickou vanilkou.

Chuť je zemitá, lehce pražená, sladová, aromatická, sladká s jemně hořkým nádechem v pozadí. 

850 Kč
Dostupnost: Skladem
HAPPINESS Powder | Bylinkové nalazení

Detailní popis produktu

Byliny pro povzbuzení: Obsahuje různé byliny, jako je třeba ženšen nebo rodiola, které mají povzbuzující účinky a pomáhají zvýšit energii a vitalitu.

Náhrada kávy: Obsahuje přírodní zdroje kofeinu, jako je zelený čaj nebo guarana, které mohou poskytovat podobný povzbuzující efekt jako káva.

Podpora nálady: Obsahuje byliny, které jsou spojeny s podporou nálady a emocionálního stavu, jako například ashwagandha nebo byliny s adaptogenními účinky.

Antioxidanty:  Obsahuje antioxidanty, které pomáhají ochraňovat buňky před poškozením způsobeným volnými radikály.

Může být vhodnou alternativou pro lidi, kteří se snaží snížit příjem kofeinu a hledají jiné způsoby, jak získat povzbuzující efekt.

HAPPINESS powder  si jednoduše připravíte přidáním 1/2 - 1 kávovové lžičky do vašeho šálku kakaa, smoothie nebo jen tak rozmícháte s vodou nebo teplým mlékem. Dobře vše propojte v jakémkoli mixéru nebo French pressu.