GOLDEN SUN MILK | Energizující adaptogenní Chai

Zlaté mléko - známé také jako haldi doodh - je starobylý léčivý nápoj inspirovaný tradičním ájurvédským wellness rituálem. Je známo pro své léčivé a protizánětlivé účinky, a to především díky sloučenině kurkuminu, která se nachází v kurkumě. Často se kombinuje s kořením a dalšími regeneračními a omlazujícími bylinami a bylo vytvořeno k podpoře těla a mysli. Kurkuma se v ájurvédské medicíně a dalších pralesních kulturách používá již tisíce let při potížích, jako jsou bolesti kloubů, zažívací problémy, únava, ztuhlost a další.

850 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
GOLDEN SUN MILK | Energizující adaptogenní Chai

Detailní popis produktu

Anima Mundi Golden Sun Milk obsahuje aktivující rostliny, jako jsou adaptogenní zdroje Maca a Cordyceps, spolu s Mucunou, které se také říká "dopaminová fazole", díky jeho schopnosti posilovat naše dopaminové receptory. Tyto látky jsou kombinovány s lahodným organickým chai kořením, jako je skořice, kardamom, černý pepř a vanilka, a vytvářejí tak hřejivou pochoutku.

Golden Sun milk si jednoduše připravíte přidáním 1/2 - 1 kávovové lžičky do vašeho šálku kakaa, smoothie nebo jen tak rozmícháte s vodou nebo teplým mlékem. Dobře vše propojte v jakémkoli mixéru nebo French pressu.

Obsah:

Turmeric (Curcuma longa) Root*, Ginger (Zingiber officinale) Root*, Cordyceps (Cordyceps militaris) Mushroom*, Mucuna (Mucuna pruriens) Bean, Maca (Lepidium meyenii) Root*, Cinnamon (Cinamomum verum) Bark*, Lucuma (Pouteria lucuma) Fruit*, Cardamom (Elettaria cardamomum) Seeds*, Vanilla (Vanilla planifolia) Bean*, Clove (Syzygium aromaticum)*, Black Pepper (Piper nigrum)*

*Organic