ADAPTOGENIC Powder | 7 Medicinalních hub + Kakao

Adaptogenic je velmi oblíbená směs využívající 100% organické a lokálně pěstované houby a 100% organické kakao. Perfektní doplněk do vašich smoothies a zdravému jídlu. Obsahuje 25 % kakaa nejvyšší kvality, s bioaktivními houbami extrahovanými z buněčné stěny. Dle Anima Mundi je Adaptogenic vysoce doporučený pro děti.

990 Kč
Dostupnost: Skladem
ADAPTOGENIC Powder | 7 Medicinalních hub + Kakao

Detailní popis produktu

Adaptogeny: Adaptogeny jsou přírodní látky, často bylinky nebo houby, které pomáhají tělu zvládat stres a udržovat rovnováhu. Podporují schopnost těla přizpůsobit se různým stresorům a navozují celkovou pohodu.

Medicinální houby: Jedná se o specifické druhy hub, které byly používány v tradiční medicíně pro jejich  zdravotní přínosy. Mezi medicinální houby patří například reishi, chaga, cordyceps a další. Je prokázáno, že každý druh houby má jedinečné vlastnosti, jako je posílení imunity, podpora kognitivních funkcí a zlepšení hladiny energie.

Kakao: Kakao je nezpracovaná forma čokolády , bohatá na antioxidanty a minerály. Používá jako zdravější alternativa ke zpracovaným čokoládovým výrobkům nebo jako alternativa kávy.

Obsah:

Cacao (Theobroma cacao) BeanReishi (Ganoderma lucidum) Mushroom, Agaricus (Agaricus blazei) Mushroom, Lion's Mane (Hericum erinaceus) MushroomCordyceps (Cordyceps militaris) Mushroom*, Chaga (Inonotus oblicuus) Mushroom*, Maitake (Grifola frondosa) Mushroom, Shiitake (Lentinula edodes) Mushroom